Fällbord England

Fällbord England
Fällbord England
Fällbord England
Fällbord England
Fällbord England
Fällbord England
Fällbord England
Fällbord England
Fällbord England
Fällbord England

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÄLLBORD, 1800-tal, England, mahogny, tredelad pelarfot, skulpterad dekor av ball-and-claw, höjd ca 74, diameter 95 cm

Smärre ytskador

764399

2020-04-23