Petter Hellsing
Klubbat för:
14 000 SEK
Arviointi
6 000 SEK
Kuvaus
PETTER HELLSING (född 1958): (2) Harar, signerad och daterad -98, grönglasyr, höjd ca 24-46 cm
Kuntoraportti
764402
Päivämäärä:
2020-04-23