Petter Hellsing

Petter Hellsing
Petter Hellsing
Petter Hellsing
Petter Hellsing
Petter Hellsing
Petter Hellsing
Petter Hellsing
Petter Hellsing

Klubbat för:

14 000 SEK

Arviointi

6 000 SEK

Kuvaus

PETTER HELLSING (född 1958): (2) Harar, signerad och daterad -98, grönglasyr, höjd ca 24-46 cm

Kuntoraportti

764402

Päivämäärä:

2020-04-23