Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFA, nyrenässans, 1800-tal, senare bemålning, längd ca 160, sitthöjd 45 cm, enligt uppgift från Malmöhus slott, fängelset
Slitage
764407
2020-04-28
Gör en kostnadsfri värdering här