Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 200 SEK
KARMSTOLAR, ett par samt bord, omkring 1900, senare bemålning, sitthöjd ca 47, bord höjd 76, diameter 50 cm, enligt uppgift från Malmöhus slott, fängelset
Slitage, repor
764410
2020-04-28
Gör en kostnadsfri värdering här