Karmstolar ett par med bord

Karmstolar ett par med bord
Karmstolar ett par med bord
Karmstolar ett par med bord
Karmstolar ett par med bord
Karmstolar ett par med bord
Karmstolar ett par med bord
Karmstolar ett par med bord
Karmstolar ett par med bord
Karmstolar ett par med bord
Karmstolar ett par med bord
Karmstolar ett par med bord
Karmstolar ett par med bord

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KARMSTOLAR, ett par samt bord, omkring 1900, senare bemålning, sitthöjd ca 47, bord höjd 76, diameter 50 cm, enligt uppgift från Malmöhus slott, fängelset

Slitage, repor

764410

2020-04-28