Pablo Picasso färglitografi

Pablo Picasso färglitografi
Pablo Picasso färglitografi
Pablo Picasso färglitografi
Pablo Picasso färglitografi

Klubbat för:

2 000 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

PABLO PICASSO (1881-1973) efter: ur Carnet de la Californie"", daterad i trycket, färglitografi, bildmått ca 41x25 cm

Kuntoraportti

764411

Päivämäärä:

2020-04-23