Pablo Picasso färglitografi
Klubbat för:
2 000 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
PABLO PICASSO (1881-1973) efter: ur Carnet de la Californie"", daterad i trycket, färglitografi, bildmått ca 41x25 cm
Kuntoraportti
764411
Päivämäärä:
2020-04-23