Saltkar silver emalj
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SALTKAR, 6 st., slipat glas med lock av flerfärgad emalj, olika tillverkare, sterlingsilver delvis förgyllt, FAT, 3 st., nysilver, stämplade David Andersen, Norge, dekor av vågband i relief, längd 10 cm
764424
2020-04-26