Saltkar silver emalj

Saltkar silver emalj
Saltkar silver emalj
Saltkar silver emalj
Saltkar silver emalj
Saltkar silver emalj
Saltkar silver emalj
Saltkar silver emalj
Saltkar silver emalj
Saltkar silver emalj
Saltkar silver emalj

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SALTKAR, 6 st., slipat glas med lock av flerfärgad emalj, olika tillverkare, sterlingsilver delvis förgyllt, FAT, 3 st., nysilver, stämplade David Andersen, Norge, dekor av vågband i relief, längd 10 cm

764424

2020-04-26