Klubbat för:
800 SEK
1 500 SEK
HENRI MATISSE (Frankrike 1869-1954), efter: Kofmposition efter teckning, litografi ur Hommage nr 2, 1944, daterad i trycket 2/43(februari 1943), bildmått ca 30x22,5 cm
764433
2020-04-23