Tobo vaser 5 st

Tobo vaser 5 st
Tobo vaser 5 st
Tobo vaser 5 st
Tobo vaser 5 st
Tobo vaser 5 st
Tobo vaser 5 st
Tobo vaser 5 st
Tobo vaser 5 st
Tobo vaser 5 st
Tobo vaser 5 st

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ERICH OCH INGRID TRILLER, vaser, 5 st, stengods, egen ateljé i Tobo, Uppland, signerad Tobo, höjd 5-13 cm

Bruksslitage

764441

2020-04-25