Leica Leitz

Leica Leitz
Leica Leitz
Leica Leitz
Leica Leitz
Leica Leitz
Leica Leitz
Leica Leitz
Leica Leitz
Leica Leitz
Leica Leitz
Leica Leitz
Leica Leitz
Leica Leitz
Leica Leitz
Leica Leitz
Leica Leitz
Leica Leitz
Leica Leitz
Leica Leitz
Leica Leitz

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LEICA, 90 mm f/2 SUMMICRON, Made in Canada, Nr 2370947 (1970 troligen)
LEITZ, 2 st., Wetzlar TELYT 1:4, 200 mm, Nr 16590 N med Leitz Visoflex III + Leitz bälg resp. 135 mm f/4,5 135 mm Hektor, Nr 1647897 (1970 troligen)

Bruksslitage, mögelangrepp (Leitz Wetzlar TELYT 1:4, 200mm), repor

764449

2020-04-30