Leica Leitz
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LEICA, 90 mm f/2 SUMMICRON, Made in Canada, Nr 2370947 (1970 troligen)
LEITZ, 2 st., Wetzlar TELYT 1:4, 200 mm, Nr 16590 N med Leitz Visoflex III + Leitz bälg resp. 135 mm f/4,5 135 mm Hektor, Nr 1647897 (1970 troligen)
Bruksslitage, mögelangrepp (Leitz Wetzlar TELYT 1:4, 200mm), repor
764449
2020-04-30