Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
SILVER, 4 dlr, bestående av 2 sedelklämmor, Gaudy, Stockholm 1986, 1 armband, 1949, stämplad VJ, ett halsband, 830, total vikt ca 66 g
Bruksslitage
764450
2020-04-25
Gör en kostnadsfri värdering här