SIlver

SIlver
SIlver
SIlver
SIlver
SIlver
SIlver
SIlver
SIlver
SIlver
SIlver
SIlver
SIlver
SIlver
SIlver
SIlver
SIlver

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

SILVER, 4 dlr, bestående av 2 sedelklämmor, Gaudy, Stockholm 1986, 1 armband, 1949, stämplad VJ, ett halsband, 830, total vikt ca 66 g

Bruksslitage

764450

2020-04-25