Klubbat för:
8 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
KARMSTOLAR, 2 st, STOLAR, 12 st, 1900-talets början, jugend, ek, ryggbricka med skuren dekor, stoppade sitsar, klädsel i imitationsläder, sitthöjd ca 48 cm
Brukslitage, smärre ytskador
764451
2020-04-24
Gör en kostnadsfri värdering här