Karmstolar stolar jugend

Karmstolar stolar jugend
Karmstolar stolar jugend
Karmstolar stolar jugend
Karmstolar stolar jugend
Karmstolar stolar jugend
Karmstolar stolar jugend
Karmstolar stolar jugend
Karmstolar stolar jugend

Klubbat för:

8 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KARMSTOLAR, 2 st, STOLAR, 12 st, 1900-talets början, jugend, ek, ryggbricka med skuren dekor, stoppade sitsar, klädsel i imitationsläder, sitthöjd ca 48 cm

Brukslitage, smärre ytskador

764451

2020-04-24