Claus Bonderup & Thorsten Thorup "Quatro" Focus

Claus Bonderup & Thorsten Thorup

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CLAUS BONDERUP & THORSTEN THORUP, "Quatro", 4 st, Focus, koppar, plexiglas, mått 27x15x15 cm

Bruksslitage, repor, ej funktionstestade.

764458

2020-04-29