Lill-Anne Kull oljemålning

Lill-Anne Kull oljemålning
Lill-Anne Kull oljemålning
Lill-Anne Kull oljemålning
Lill-Anne Kull oljemålning
Lill-Anne Kull oljemålning
Lill-Anne Kull oljemålning
Lill-Anne Kull oljemålning
Lill-Anne Kull oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LILL-ANNE KULL (samtida): Modellstudie, signerad Kull, olja på duk, ca 60x81 cm

764462

2020-04-24