Silver bägare Johan Lund Stockholm 1709

Klubbat för:

1 200 EUR

Utropspris

800 EUR

BÄGARE, JOHAN LUND, Silver, Stockholm 1709, invändigt förgylld, höjd 16 cm, diameter 12,5 cm, vikt 308 g

Slitage och bucklor

764468

2020-05-17