Klubbat för:
200 EUR
Schätzwert
200 EUR
Beschreibung
BÄGARE, LARS ERIKSSON STABAEUS, silver, Stockholm 1760, invändigt förgylld, höjd 8,5 cm, diameter 7 cm, vikt 66 g
Zustandsbeschreibung
Slitage
764470
2020-05-17
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner