Silver Lars Eriksson Stabaeus

Silver Lars Eriksson Stabaeus
Silver Lars Eriksson Stabaeus
Silver Lars Eriksson Stabaeus
Silver Lars Eriksson Stabaeus
Silver Lars Eriksson Stabaeus
Silver Lars Eriksson Stabaeus

Klubbat för:

200 EUR

Schätzwert

200 EUR

Beschreibung

BÄGARE, LARS ERIKSSON STABAEUS, silver, Stockholm 1760, invändigt förgylld, höjd 8,5 cm, diameter 7 cm, vikt 66 g

Zustandsbeschreibung

Slitage

764470

2020-05-17