Klubbat för:
340 EUR
Utropspris
400 EUR
SÅSKANNA, silver, Kokkola 1800-talets första hälft, invändigt förgylld, höjd 14,5 cm, längd 16,5 cm, vikt 192 g
Slitna stämplar
764472
2020-05-17
Gör en kostnadsfri värdering här