Empire såskanna Kokkola Finland

Klubbat för:

340 EUR

Utropspris

400 EUR

SÅSKANNA, silver, Kokkola 1800-talets första hälft, invändigt förgylld, höjd 14,5 cm, längd 16,5 cm, vikt 192 g

Slitna stämplar

764472

2020-05-17