Klubbat för:
620 EUR
Utropspris
400 EUR
SKÅL, ANDERS GOTTFRID ROOS, silver, Åbo 1832, invändigt förgylld, höjd 7 cm, diameter 13 cm, vikt 220 g
Slitage , liten buckla, gravering: Curaitori Egregio Borea-Fiénones
764473
2020-05-17
Gör en kostnadsfri värdering här