Silver skål på bricka Moskva

Silver skål på bricka Moskva
Silver skål på bricka Moskva
Silver skål på bricka Moskva
Silver skål på bricka Moskva
Silver skål på bricka Moskva
Silver skål på bricka Moskva
Silver skål på bricka Moskva
Silver skål på bricka Moskva

Klubbat för:

400 EUR

Utropspris

400 EUR

SKÅL PÅ BRICKA, silver, Ivan Ivanovich Vikhliayev, Moscow 1806-1818, Estniska iportstämplar 1920-24, skålen invändigt förgylld, bredd 20 cm, höjd 7,5 cm, vikt 362 g

Slitage

764474

2020-05-17