Roland Wilhelmsson bänk

Roland Wilhelmsson bänk
Roland Wilhelmsson bänk
Roland Wilhelmsson bänk
Roland Wilhelmsson bänk
Roland Wilhelmsson bänk
Roland Wilhelmsson bänk
Roland Wilhelmsson bänk
Roland Wilhelmsson bänk
Roland Wilhelmsson bänk
Roland Wilhelmsson bänk
Roland Wilhelmsson bänk
Roland Wilhelmsson bänk

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ROLAND WILHELMSSON, "Bamse", bänk, signerad, furu, höjd ca 36 samt 150x48 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

764477

2020-04-25