Golvlampa fukis

Golvlampa fukis
Golvlampa fukis
Golvlampa fukis
Golvlampa fukis

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVLAMPA, 1930/40-tal, funkis, kromad stomme, kupa i cremegult glas, fot delvis med glas med inneslutna bubblor, höjd ca 140 cm

Fungerar enligt uppgift, bruksslitage

764485

2020-04-25