Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GOLVLAMPA, 1930/40-tal, funkis, kromad stomme, kupa i cremegult glas, fot delvis med glas med inneslutna bubblor, höjd ca 140 cm
Fungerar enligt uppgift, bruksslitage
764485
2020-04-25
Gör en kostnadsfri värdering här