Wendborg 2 oljemålningar

Wendborg 2 oljemålningar
Wendborg 2 oljemålningar
Wendborg 2 oljemålningar
Wendborg 2 oljemålningar
Wendborg 2 oljemålningar
Wendborg 2 oljemålningar

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

WENBORG, J (1900-tal): 2 st, kvinna med vattenkrus resp kvinna med blommor, vardera signerade och daterade J Wendborg -25, olja på duk, 33x22 cm vardera

764489

2020-04-25