Klubbat för:
2 800 SEK
3 000 SEK
SALVADOR DALÍ (1904-1989): Komposition med erotiska inslag, torrnålsetsning med glitter, signerad och numrerad 224/300, bildmått ca 29x20 cm
764493
2020-04-23