Skrivbord Louis XVI-stil
Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKRIVBORD, 1900-talets första hälft, Louis XVI-stil, fanérat i valnöt, beslag i mässing, läderklädd bordsskiva, höjd ca 75, 100x60 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Ytskador, lösa listdelar/ lösa listdelar medföljer
764508
2020-04-24