Skåp rokoko

Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

18 000 SEK

SKÅP, 2 dlr, 1700-tal, rokoko, fanérat i valnöt, förgyllda beslag, höjd ca 211, 156x60 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Fanérskador, torrsprickor, löst skadat ben

764511

2020-04-27