Klubbat för:
14 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
SKÅP, 2 dlr, 1700-tal, rokoko, fanérat i valnöt, förgyllda beslag, höjd ca 211, 156x60 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Fanérskador, torrsprickor, löst skadat ben
764511
2020-04-27
Gör en kostnadsfri värdering här