Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 200 SEK
INGRID ATTERBERG (1920-2008): "Verona", golvvas, Uppsala Ekeby, 1960-tal, glaserat stengods UE Sweden Abg, höjd ca 48 cm
Mikronagg vid mynning
764518
2020-04-25
Gör en kostnadsfri värdering här