Ingrid Atterberg golvvas

Ingrid Atterberg golvvas
Ingrid Atterberg golvvas
Ingrid Atterberg golvvas
Ingrid Atterberg golvvas
Ingrid Atterberg golvvas
Ingrid Atterberg golvvas
Ingrid Atterberg golvvas
Ingrid Atterberg golvvas

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

INGRID ATTERBERG (1920-2008): "Verona", golvvas, Uppsala Ekeby, 1960-tal, glaserat stengods UE Sweden Abg, höjd ca 48 cm

Mikronagg vid mynning

764518

2020-04-25