Äldre grafiska blad
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ÄLDRE GRAFIK (4) 1600/1700-tal, Jesu korsfästelse efter Rubens, kopparstick, ca 60x44 cm, gravyrer med mytologiska och allegoriska motiv, den största ca 50x27 cm
NAgg, veck, fläckar, gulnader
764541
2020-04-26