Äldre grafiska blad

Äldre grafiska blad
Äldre grafiska blad
Äldre grafiska blad
Äldre grafiska blad
Äldre grafiska blad
Äldre grafiska blad
Äldre grafiska blad
Äldre grafiska blad

Klubbat för:

1 100 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

ÄLDRE GRAFIK (4) 1600/1700-tal, Jesu korsfästelse efter Rubens, kopparstick, ca 60x44 cm, gravyrer med mytologiska och allegoriska motiv, den största ca 50x27 cm

Zustandsbeschreibung

NAgg, veck, fläckar, gulnader

764541

2020-04-26