Axel Peter oljemålning

Axel Peter oljemålning
Axel Peter oljemålning
Axel Peter oljemålning
Axel Peter oljemålning
Axel Peter oljemålning
Axel Peter oljemålning
Axel Peter oljemålning
Axel Peter oljemålning

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AXEL PETER (1863-1942): Stilleben med hare, signerad och daterad Ax Peter 1915, olja på duk, ca 91x73 cm

764546

2020-04-24