Litograferat tryck, 1800-tal

Litograferat tryck, 1800-tal
Litograferat tryck, 1800-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ÄLDRE GRAFIK, 1800-tal, efter koppartryck från 1700-talet, litograferat tryck, ram i rotfanér, mått ink. ram ca 70x52 cm

Slitage, ej examinerad ur ram,

764547

2020-04-25