Lockurnor

Lockurnor
Lockurnor
Lockurnor
Lockurnor
Lockurnor
Lockurnor

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LOCKURNOR, 1 par, porslin, Östasien, underglasyrblå, avsiktlig krackelyr, 1900-talets andra hälft, höjd 45 cm

Framstår i gott skick.

764559

2020-05-02