Väggpendyl gustaviansk stil

Väggpendyl gustaviansk stil
Väggpendyl gustaviansk stil
Väggpendyl gustaviansk stil
Väggpendyl gustaviansk stil
Väggpendyl gustaviansk stil
Väggpendyl gustaviansk stil

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄGGPENDYL, 1900-tal, gustaviansk stil, förgylld, urtavla med arabiska siffror samt märkt And Lagergren Helsingborg, höjd ca 90 cm, nyckel o pendel finns

764560

2020-04-25