Spegellampetter rokokostil

Spegellampetter rokokostil
Spegellampetter rokokostil
Spegellampetter rokokostil
Spegellampetter rokokostil

Klubbat för:

5 800 SEK

3 000 SEK

SPEGELLAMPETTER, 1 par, 1900-tal, rokokostil, för 1 ljus vardera, förgyllda, ca 41x27 cm

764561

2020-04-25