Per-Hilding Perjons oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

PER-HILDING PERJONS (1911-1998), "Lördag i fäboden, Dalarna", olja på duk, signerad, 61 x 50 cm.

764570

2020-05-04