Per-Hilding Perjons, stilleben

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PER-HILDING PERJONS (1911-1998), Stilleben, olja på duk, signerad, 67 x 87 cm.

764571

2020-05-04