Urna Dresden

Urna Dresden
Urna Dresden
Urna Dresden
Urna Dresden
Urna Dresden
Urna Dresden
Urna Dresden
Urna Dresden
Urna Dresden
Urna Dresden

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

URNA, porslin, Dresden, dekor med blommor och förgyllning, undertill märkt Dresden, höjd ca 18 cm

smärre slitage

764598

2020-04-26