Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
800 SEK
KERSTIN LUNDBERG-STENMAN (1926-2007): litografi, figurmotiv, signerad, daterad -62, numrerad 108/200, bildmått 44x38 cm
Framstår i gott skick, ej examinerad ur ram
764602
2020-05-01
Gör en kostnadsfri värdering här