Kerstin Lundberg-Stenman

Kerstin Lundberg-Stenman
Kerstin Lundberg-Stenman

Klubbat för:

900 SEK

Schätzwert

800 SEK

Beschreibung

KERSTIN LUNDBERG-STENMAN (1926-2007): litografi, figurmotiv, signerad, daterad -62, numrerad 108/200, bildmått 44x38 cm

Zustandsbeschreibung

Framstår i gott skick, ej examinerad ur ram

764602

2020-05-01