Klubbat för:
900 SEK
Schätzwert
800 SEK
Beschreibung
KERSTIN LUNDBERG-STENMAN (1926-2007): litografi, figurmotiv, signerad, daterad -62, numrerad 108/200, bildmått 44x38 cm
Zustandsbeschreibung
Framstår i gott skick, ej examinerad ur ram
764602
2020-05-01
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner