Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
NIRVAN RICHTER, soffbord, Norrgavel, 2000-tal, ek, längd 110 cm, bredd 69 cm, höjd 50 cm, en klaff á 34 cm.
Bruksslitage, fläckar.
764603
2020-05-03
Gör en kostnadsfri värdering här