Nirvan Richter soffbord

Nirvan Richter soffbord
Nirvan Richter soffbord
Nirvan Richter soffbord
Nirvan Richter soffbord
Nirvan Richter soffbord
Nirvan Richter soffbord
Nirvan Richter soffbord
Nirvan Richter soffbord

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

NIRVAN RICHTER, soffbord, Norrgavel, 2000-tal, ek, längd 110 cm, bredd 69 cm, höjd 50 cm, en klaff á 34 cm.

Bruksslitage, fläckar.

764603

2020-05-03