Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOLVEIG STAMPE (född 1936), olja på pannå, landskap, signerad, bildmått 24x20 cm
Mindre repa, smärre färgbortfall
764605
2020-05-01
Gör en kostnadsfri värdering här