Solveig Stampe

Solveig Stampe
Solveig Stampe
Solveig Stampe
Solveig Stampe

Klubbat för:

350 SEK

1 500 SEK

SOLVEIG STAMPE (född 1936), olja på pannå, landskap, signerad, bildmått 24x20 cm

Mindre repa, smärre färgbortfall

764605

2020-05-01