Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HANS "HAMPE" SVANBERG (1883-1961), väggrelief, "Orskak och verkan", signerad med blyerts à tergo, mått 73x51 cm
Mindre kantskador
764607
2020-05-01
Gör en kostnadsfri värdering här