Hans "Hampe" Svanberg

Hans
Hans
Hans
Hans

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HANS "HAMPE" SVANBERG (1883-1961), väggrelief, "Orskak och verkan", signerad med blyerts à tergo, mått 73x51 cm

Mindre kantskador

764607

2020-05-01