Fürstenberg urna med lock

Fürstenberg urna med lock
Fürstenberg urna med lock
Fürstenberg urna med lock
Fürstenberg urna med lock
Fürstenberg urna med lock
Fürstenberg urna med lock
Fürstenberg urna med lock
Fürstenberg urna med lock
Fürstenberg urna med lock
Fürstenberg urna med lock

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

URNA, med lock, Dresden, porslin, dekormålad, delvis handmålad, med hänklar, 1900-tal, hänklar i form av bockhuvuden, förgylld dekor, undertill märkt Dresden, höjd ink. lock ca 37 cm

SMärre slitage

764608

2020-04-26