Torsten Wessberg

Torsten Wessberg
Torsten Wessberg

Klubbat för:

550 SEK

1 000 SEK

TORSTEN WESSBERG (1891-1975): etsning, danserska, signerad, daterad -19, plåtmått 28x22 cm

Nålhål, mjukt veck, ej examinerad ur ram

764612

2020-05-01