Klubbat för:
550 SEK
1 000 SEK
TORSTEN WESSBERG (1891-1975): etsning, danserska, signerad, daterad -19, plåtmått 28x22 cm
Nålhål, mjukt veck, ej examinerad ur ram
764612
2020-05-01