Erling Valldeby

Erling Valldeby
Erling Valldeby
Erling Valldeby
Erling Valldeby
Erling Valldeby
Erling Valldeby

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

ERLING VALLDEBY (1899-1973), gips, 1930/40-tal, i form av snäcka, dekor av sjöjungfru, en ljuspunkt, signerad i godset, mått 35x30x10 cm

Avslag, ej funktionstestad

764626

2020-04-27